Gazeta Lokalna

SZANOWNI MIESZKAŃCY POWIATU KUTNOWSKIEGO!

Informujemy, że od 8 marca 2017 roku trwają pogłębione badania profilaktyczne w ramach rozszerzenia projektu „Żyjesz dla siebie i innych – zadbaj o zdrowie” realizowanego przez Powiat Kutnowski w ramach Programu PL13 Ograniczenie społecznych nierówności w zdrowiu.

I etap: Osoby, które wypełniły Deklarację uczestnictwa w projekcie zapraszane są obecnie przez Wykonawcę tj Laboratorium Przygoda Grupa ALAB Płock na pierwszy etap badań tj. badań laboratoryjnych do 3 punktów pobrań znajdujących się w:

Kutno, ul. Sowińskiego 1/VI czynne od poniedziałku do piątku w godz. 07:00 do 15:00; w soboty czynne w godz. godz. 07:00 do 12:00 (budynek znajduje się naprzeciwko Stadionu Miejskiego Kutno przy ul. Kościuszki);

1.

Kutno, ul. Grunwaldzka 2 (w Przychodni „Medyk”) czynne od poniedziałku do piątku w godz. 07:00 do 10:00;

2.

Żychlin, ul. Marchlewskiego 5a czynne od poniedziałku do piątku w godz. 07:30 do 12:00.

II etap badań (badania kardiologiczne) odbywa się w budynku Kutnowskiego Szpitala Samorządowego sp. z o.o. Kutno, ul. Kościuszki 52 na IV piętrze – w SCANMEDZIE Uczestnicy badań mogą zapisać się na wizytę osobiście lub zgłosić chęć udziału pod nr tel. 24 357 53 51

Po badaniach laboratoryjnych Wykonawca drugiego etapu badań - SCANMED zaprasza Uczestników na kolejne badania kardiologiczne tj. EKG, echo serca oraz konsultacje z lekarzem specjalistą.

Po konsultacji kardiologicznej wydawany jest komplet wyników badań bądź skierowanie na dalszą diagnostykę (np. próba wysiłkowa, ergospirometria, doppler żył i tętnic kończyn dolnych, doppler tętnic szyjnych, doppler ABillity, konsultacja angiologiczna bądź konsultacja neurologiczna).

UWAGA: Udział w pogłębionych badaniach kardiologicznych kończy się odebraniem od Wykonawcy, tj. firmy SCANMED kompletu wyników przeprowadzonych badań.

Powiat Kutnowski 2
Powiat Kutnowski 2 [więcej]
Powiat Kutnowski 1
Powiat Kutnowski 1 [więcej]
SZANOWNI MIESZKAŃCY POWIATU KUTNOWSKIEGO!

Informujemy, że od 8 marca 2017 roku trwają pogłębione badania profilaktyczne w ramach rozszerzenia projektu „Żyjesz dla siebie i innych – zadbaj o zdrowie” [więcej]

 
© Copyright 2009-2021 iMedia. Wszystkie prawa zastrzeżone.